Kancelaria adwokacka Warszawa

Adwokat Kamila Osica - Miładowska

O mnie


Studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu im. Łazarskiego ukończyłam w 2005 roku.

Praktykę zawodową zaczęłam zdobywać w trakcie studiów pracując w Kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi - Południe Pana Adama Goneta, Kancelarii Radcy Prawnego Pana Macieja Panfila oraz w Kancelarii Adwokackiej Pani Adwokat Katarzyny Moczybrodzkiej.

Indywidualną praktykę zawodową rozpoczęłam w 2007 roku. W tym samym roku zaczęłam udzielać pomocy prawnej pro publico bono na rzecz Warszawskiego Stowarzyszenia Lokatorów założonego w odpowiedzi na problem reprywatyzacji warszawskich kamienic i współistniejącą politykę lokalową m.st. Warszawy. Praca społeczna zaowocowała ponad dziesięcioletnim doświadczeniem związanym z praktycznymi aspektami ubiegania się o pomoc mieszkaniową od miasta, bezpodstawnością wypowiedzenia umów najmu lokali mieszkalnych i prowadzoną przez władze samorządowe Warszawy polityką lokalową.

Istotną dziedziną mojej działalności jest pomoc ofiarom przemocy domowej, w szczególności w zakresie ubiegania się o pomoc mieszkaniową oraz reprezentacja w sprawach rodzinnych.


Istotną dziedziną mojej działalności jest pomoc ofiarom przemocy domowej, w szczególności w zakresie ubiegania się o pomoc mieszkaniową oraz reprezentacja w sprawach rodzinnych.

Kontakt do kancelarii


Kancelaria adwokacka mieściła się na warszawskim Grochowie (Praga Południe, Warszawa), gdzie została przeniesiona z budynku Universamu Grochów.
Od czerwca 2020 roku nową siedzibą kancelarii jest Warszawa Ursynów. Istnieje ciągle możliwość umówienia spotkania na Pradze Południe - przy ulicy Genewskiej 6 (Saska Kępa)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamila Osica-Miładowska
ul. Zamiany 8 LU 202
02-786 Warszawa
NIP: 951–194–78-92
Regon: 016292272


 tel.: +48 509 959 444
 e-mail: k.osica@kancelariaosica.pl