Kancelaria adwokacka Warszawa

Adwokat Kamila Osica - Miładowska

Adwokat Kamila Osica-Miładowska

Adwokat Kamila Osica - Miładowska

O mojej kancelarii


Kancelaria rozpoczęła swoją działalność w 2007 roku. To jednoosobowa, butikowa kancelaria adwokacka, co zapewnia moim klientom spersonalizowane podejście i kameralność, szczególnie istotne w prowadzeniu spraw rodzinnych.

W mojej filozofii prowadzenia kancelarii i byciu adwokatką szczególnie istotne jest wzajemne zaufanie na linii klient - adwokat, przestrzeganie zasad etyki zawodowej, przejrzystość zasad rozliczania się z klientami, rzetelność i terminowość wywiązywania się z powierzonych mi spraw a także osobiste prowadzenie spraw.

Moim celem jest świadczenie usług prawnych zapewniających klientom poczucie komfortu i bezpośredniego kontaktu z adwokatem prowadzącym sprawę. Dlatego też zasadniczym terenem działania jest Warszawa (kancelaria, od początku, zlokalizowana była na Grochowie).

Oferta kancelarii obejmuje swoim zakresem obsługę prawną osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych w zakresie prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego, lokalowego, administracyjnego i gospodarczego.

Zapraszam Państwa do zapoznania się z zakres działania i specjalizacja kancelarii.

Kontakt


Kancelaria adwokacka mieściła się na warszawskim Grochowie (Praga Południe, Warszawa), gdzie została przeniesiona z budynku Universamu Grochów.
Od czerwca 2020 roku nową siedzibą kancelarii jest Warszawa Ursynów. Istnieje ciągle możliwość umówienia spotkania na Pradze Południe - przy ulicy Genewskiej 6 (Saska Kępa)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamila Osica-Miładowska
ul. Zamiany 8 LU 202
02-786 Warszawa
NIP: 951–194–78-92
Regon: 016292272


 tel.: +48 509 959 444
 e-mail: k.osica@kancelariaosica.pl